Zapisniki tekem 2020/2021 - 2.LIGA ZAHOD

6. KOLO 

Slavija Štojs : Izola
2 : 6
2937 : 3162 ZAPISNIK
Železniki I. : Siliko   prestavljeno ZAPISNIK
Adergas Ljubelj II.
7 : 1 3257 3180 ZAPISNIK
Taborska Jama II. : Calcit II.   prestavljeno ZAPISNIK
Proteus II. KI Škofja Loka I.
6 : 2  3234 : 3135 ZAPISNIK

5. KOLO 

Slavija Štojs : Adergas
2 : 6
2979 : 3190 ZAPISNIK
Izola : Železniki 7 : 1 3264 : 3133 ZAPISNIK
KI Šk.Loka I. : Ljubelj II.
1 : 7 3296 3273 ZAPISNIK
Siliko : Taborska Jama II. 5 : 3
3309 : 3240 ZAPISNIK
Calcit III. Proteus II.
  prestavljeno ZAPISNIK

4. KOLO 

Železniki I : Slavija Štojs
6 : 2
3346 : 3223 ZAPISNIK
Adergas : KI Škofjal Loka I. 6 : 2 3243 : 3216 ZAPISNIK
Proteus II. Siliko
6 : 2 3223 3136 ZAPISNIK
Taborska Jama II. : Izola 6 : 2
3301 : 3201 ZAPISNIK
Ljubelj II. Calcit II
6 : 2  3290 : 3208 ZAPISNIK

3. KOLO 

Calcit II : KI Škofja Loka I
6 : 2
3263 : 3135 ZAPISNIK
Siliko : Ljubelj II. 7 : 1 3218 : 3154 ZAPISNIK
Železniki I. Adergas
7 : 1 3394 3245 ZAPISNIK
Izola : Proteus II. 3 : 5
3195 : 3211 ZAPISNIK
Slavija Štojs Taborska Jama II
  prestavljeno ZAPISNIK

2. KOLO 

KI Šk. Loka I. : Siliko
4 : 4
3287 : 3358 ZAPISNIK
Ljubelj II. : Izola 5 : 3 3195 : 3170 ZAPISNIK
Taborska Jama II. Železniki I.
5 : 3 3296 3273 ZAPISNIK
Adergas : Calcit II. 3 : 5
3100 : 3213 ZAPISNIK
Proteus II. : Slavija Štojs
  prestavljeno ZAPISNIK

1. KOLO 

Siliko : Calcit II.
1 : 7
3225 : 3250 ZAPISNIK
Taborska Jama II : Adergas 5 : 3 3307 : 3126 ZAPISNIK
Izola Šk. Loka I.
6 : 2 3355 3261 ZAPISNIK
Železniki I. : Proteus II. 1 : 7
3303 : 3417 ZAPISNIK
Slavija ŠtojsLjubelj II. 3 : 5
3075 : 3060 
ZAPISNIK
2.SLOVENSKA LIGA PO 9.KOLU
# Ime ekipe +/- Št. točk
1. Calcit 2 21 14
2. Proteus 2 20 12
3. Siliko
12 12
4. Železniki 1 3 10
5. Slavija Štojs -4 10
6. Taborska Jama 2
4 8
7. Ljubelj 2 -6 7
8. Adergas -16 7
9. KI Škofja Loka 1
-10 6
10. Izola -24  4 

 

3.SLOVENSKA LIGA PO 9.KOLU

# Ime ekipe +/- Št. točk
1. Vodnjak
28 15
2. Calcit 3 28 14
3. Kranjska Gora
26 14
4. Pivka 2
10 11
5. Brest 2 12 10
6. Železniki 2 10 10
7. Lokomotiva -9 8
8. Triglav 3
-20 5
9. KI Šk. Loka 2
 -29  3
10. Portorož -56
 0 

TRIM LIGA - po 5.kolu 

#

Ime ekipe Set Št.Točk
1. Buldožerji 33,5 8
2. Paraziti 31 8
3. Graparji 31,5 7
4. Ragle 29 6
5. Kamikaze 26 6
6. Študenti 27,5 5
7. Vulkan 21,5 4
8. KK Orošeno 21 4
9. KiX 17 2
10. Prepečenci 12 0