Zapisniki tekem 2019/2020 - 3.LIGA ZAHOD

12. KOLO
Lokomotiva : Ljubelj II. 1 : 7 3035 : 3180
ZAPISNIK
Železniki II : Pivka II
5 : 3 3228 : 3208
ZAPISNIK
Vodnjak Kranjska Gora
7 : 1
3227 : 3158 ZAPISNIK
Calcit III : Taborska Jama II 7,5 : 0,5
3246 : 3073
ZAPISNIK
Adergas : Proteus II.
3 : 5 3252 : 3340
ZAPISNIK
11. KOLO
Proteus II.Vodnjak 7 : 1 3401 : 3233
ZAPISNIK
Tab. Jama II. : Železniki II.
5 : 3 3167 : 3095 ZAPISNIK
Pivka II : Adergas
1 : 7
3055 : 3223 ZAPISNIK
Ljubelj II. : Calcit III.
5 : 3
3336 : 3333 ZAPISNIK
Kranjska Gora Lokomotiva 1 : 7
3201 : 3285 ZAPISNIK
10. KOLO
Adergas : Taborska Jama II. 5 : 3 3243 : 3192
ZAPISNIK
Železniki II : Ljubelj II
6 : 2 3378 : 3301
ZAPISNIK
Lokomotiva Calcit III.
5 : 3
3162 : 3140 ZAPISNIK
Kranjska Gora : Proteus II 4 : 4 3334 : 3310
ZAPISNIK
Vodnjak : Pivka II.
8 : 0 3258 : 3081
ZAPISNIK
9. KOLO
Železniki II. : Calcit III 6 : 2 3239 : 3134 
ZAPISNIK
Kranjska Gora : Pivka II
8 : 0 3267 : 3005  ZAPISNIK
Proteus II Lokomotiva
8 : 0
3238 : 3095  ZAPISNIK
Vodnjak : Taborska Jama II 6 : 2 3370 : 3220  ZAPISNIK
Adergas Ljubelj II.
5 : 3 3239 : 3221  ZAPISNIK
8. KOLO
Calcit III. : Adergas 6 : 2 3150 : 3138 
ZAPISNIK
Tab. Jama II. : Kranjska Gora
6 : 2 3155 : 3082 ZAPISNIK
Pivka II : Proteus II.
3 : 5 
3221 : 3265 ZAPISNIK
Lokomotiva : Železniki II. 2 : 6
3070 : 3178 ZAPISNIK
Ljubelj II Vodnjak
6,5 : 1,5
3343 : 3202 ZAPISNIK
7. KOLO
Proteus II. : Taborska Jama II 6 : 2 3250 : 3171 
ZAPISNIK
Pivka II. : Lokomotiva
5 : 3 3157 : 3121 ZAPISNIK
AdergasŽelezniki II.
2 : 
3228 : 3270 ZAPISNIK
Vodnjak Calcit II. 6 : 2
3247 : 3144 ZAPISNIK
Kranjska Gora Ljubelj II.
5 : 3
3250 : 3227 ZAPISNIK
6. KOLO
Taborska Jama II. : Pivka II 8 : 0 3268 : 2982 
ZAPISNIK
Calcit III. : Kranjska Gora
7 : 1 3195 : 3075 ZAPISNIK
Železniki II. : Vodnjak 3 : 
3312 : 3322 ZAPISNIK
Ljubelj II. Proteus II. 2 : 6
3288 : 3296 ZAPISNIK
Lokomotiva Adergas
2 : 6
3127 : 3154 ZAPISNIK
5. KOLO
Taborska Jama II. : Lokomotiva 6 : 2 3431 : 3188
ZAPISNIK
Pivka II. : Ljubelj II.
5 : 3 3241 : 3231 ZAPISNIK
Vodnjak : Adergas 6 : 2
3256 : 3222 ZAPISNIK
Kranjska Gora : Železniki II. 5 : 3
3145 : 3134 ZAPISNIK
Proteus II. : Calcit III.
8 : 0
3330 : 3123 ZAPISNIK
4. KOLO
Adergas : Kranjska Gora 6 : 2 3228 : 3144
ZAPISNIK
Calcit III. : Pivka II.
7 : 1
3101 : 3041  ZAPISNIK
Ljubelj II. : Taborska Jama II.
2 : 6
3274 : 3360
ZAPISNIK
Železniki II. : Proteus II. 2 : 6
3234 : 3341 ZAPISNIK
Lokomotiva Vodnjak
1 : 7
3014 : 3130 ZAPISNIK
3. KOLO
Ljubelj II. : Lokomotiva
7 : 1  3407 : 3233  ZAPISNIK
Proteus II. : Adergas 5 : 3  3199 : 3041  ZAPISNIK
Taborska Jama II. Calcit III.
6 : 2  3196 : 3178 
ZAPISNIK
Pivka II Železniki II. 3 : 5 3204 : 3219 ZAPISNIK
Kranjska Gora Vodnjak
2 : 6
3175 : 3254 ZAPISNIK
2. KOLO
Železniki II : Taborska Jama II
2 : 6  3237 : 3277  ZAPISNIK
Adergas : Pivka II. 5,5 : 2,5  3212 : 3170  ZAPISNIK
Vodnjak : Proteus II. 6 : 2  3340 : 3247 
ZAPISNIK
Lokomotiva Kranjska Gora 6 : 2 3103 : 3053 ZAPISNIK
Calcit III. Ljubelj II.
6 : 2
3189 : 3119 ZAPISNIK
1. KOLO
Pivka II. : Vodnjak
3 : 5  3222 : 3300  ZAPISNIK
Proteus II. : Kranjska Gora 6 : 2  3295 : 3108  ZAPISNIK
Ljubelj II. Železniki II.
7 : 1  3406 : 3254 
ZAPISNIK
Taborska Jama II Adergas 1 : 7 3157 : 3182 ZAPISNIK
Calcit III. Lokomotiva
5 : 3
3291 : 3123 ZAPISNIK
2.SLOVENSKA LIGA PO 12.KOLU
# Ime ekipe +/- Št. točk
1. Adria
15 16
2. Izola 8 16
3. Calcit II.
15 15
4. Krka 12 15
5. Bela Krajina
14 14
6. Triglav II.
3 12
7. Slavija Štojs
-2 12
8. Siliko -13 8
9. Železniki I.
-16 8
10. KI Šk. Loka -36 4

 

3.SLOVENSKA LIGA PO 12.KOLU 

# Ime ekipe +/- Št. točk
1. Proteus II.
40 21
2. Vodnjak 33 20
3. Adergas
11 14
4. Taborska Jama II
7 14
5. Calcit III. 5 12
6. Železniki II. 0 12
7. Ljubelj II.
3 10
8. Kranjska Gora
-26 7
9. Lokomotiva
-30 6
10. Pivka II.
-43
4

GORENJSKA LIGA PO 8.KOLU

#

Ime ekipe +/- Št. točk
1. Škofja Loka II
 36 14
2. Triglav III. 24 12
3. Železniki III. -8 6
4.  Jesenice II.
-52 0

TRIM LIGA - po 10.kolu 

#

Ime ekipe Set Št.Točk
1. Paraziti 67,5 17
2. Buldožerji 58,5 13
3. Graparji 54,5 13
4. Študenti  57  12
5. Kamikaze 51,5 12
6. 6+ 39 7
7. KiX 37,5 6
8. KK Orošeno 37 6
9. Vulkan 35,5 5
10. Ragle 32,5 5
11. Prepečenci 29,5  4